Přinášíme profesionální informatiku do domácností - bezajtaka.cz

Přinášíme profesionální informatiku do domácností

Pryč je doba, kdy byl v každé rodině jeden počítač, o který jste se starali sami nebo si o pomoc řekli sousedovi či kamarádovi. Čím dál tím častěji se setkáváme s tím, že v domácnostech je několik digitálních zařízení, která jsou vzájemně propojená a připojená k internetu.

Většina z vás má v nich v digitální podobě uložena důležitá data, jejichž poškození či ztráta by způsobily velký problém. Jen málokdo však tuší, jak správě se o rodinné digitální poklady v podobě fotek, videí nebo smluv starat, aby byly v bezpečí. Firmy mají na tuto práci profesionální ajťáky. Kdo se však o ochranu dat stará u vás doma? Ti opatrnější mají na svém počítači nainstalovaný antivirový program a zálohují na externí disky, ani to však v dnešní době nestačí. Útoků na počítače přibývá a není snadné je hned odhalit. Vir se může skrývat i v obyčejně vypadajícím e-mailu. A nejde jen o data. Mnozí z vás využívají elektronické bankovnictví, platí přes internet kreditní kartou a v tomto případě hrozí ztráty i finanční.

Velký skok vpřed pro domácí správu sítí znamenal příchod cloudu, kde můžete mít data uložená bezpečně a za přijatelnou cenu. Další důležitou ochranou na internetu je například více faktorové zabezpečení přístupu do aplikací. Problém je, že správné nastavení těchto služeb někdy vyžaduje hlubší znalosti a zkušenosti, které většina uživatelů nemá.

V Bezajťákovi jsou profesionální ajťáci s mnohaletými zkušenosti z firemní informatiky, kteří si s nástrahami online světa umí poradit. A nyní můžete jejich služeb využít i vy.

Kromě zálohování dat se ajťáci ve firmách ale věnují i jiným činnostem, aby vše fungovalo hladce a uživatel měl pro práci veškerý informatický komfort.

Co všechno pro vás tedy Bezajťák může udělat?

  • zajistit opravu, když “je to rozbitý”
  • provádět pravidelnou údržbu výpočetní techniky
  • vybrat, dodat a nastavit nové zařízení
  • nainstalovat a nastavit aplikace, e-maily apod.
  • pomoci s přechodem do cloudu (zabezpečení dat a jejich automatické zálohování, nastavení Microsoft 365)
  • poradit s čímkoliv, co se týká informatiky

Ještě stále váháte, jestli využít službu profíků a přestat „otravovat“ souseda? Pár argumentů bychom tu pro vás měli:

  • Máme mnohaleté zkušenosti a umíme to
  • Neuslyšíš od nás větu “nemám na tebe čas”.
  • Klademe důraz na rychlost řešení problému, bezpečnost a dostupnost dat.
  • Používáme technologie a postupy, díky kterým umíme většinu problémů řešit vzdáleně (což se může v dnešní době hodit).
Ke stažení

Profesionální informatika
do domácností a menších
firem.

Profesionální informatika do domácností a menších firem.

Copyright © 2020 bezajtaka.cz